Video marketing – Ejrene Group
 

Video Marketing


Wzbudzaj emocje!

Zastanawiasz się jak wyróżnić się na rynku? Jak dotrzeć do potencjalnych pacjentów? Jakiej komunikacji używać, aby to właśnie Tobie zaufali i skorzystali z usług? Dobrze myślisz, że należy się wyróżnić.

Pewnie widzisz, że słowa NAJ już nie działają, obniżanie cen też nie przynosi zamierzonych skutków.


Dobrej historii szybko się nie zapomina,
inne przemijają

Filmy stają się bardzo ważną formą komunikacji. W prosty i szybki sposób uzyskujemy odpowiedź na każde pytanie, uczymy się nowych rzeczy, wzruszamy i co najważniejsze znajdujemy rozwiązanie swojego problemu.

 

Film filmowi nierówny!


Dziś liczy się pomysł, jakość i treść. Dlatego decydując się na produkcję filmu wiedz, że nic lepiej nie zadziała, jak dobrze opowiedziana historia.

Jeżeli to Twój pacjent opowie o swoim problemie i jego rozwiązaniu, odbiorca natychmiast się z nim utożsamia: “jeżeli pani X pomogli, widać efekty, to i mi pomogą”.


Historia buduje silne relacje

W krótkim materiale filmowym, opowiedzianym przez Twojego pacjenta, możesz zniwelować obiekcje potencjalnego klienta. Pacjent może poznać, polubić, zaufać i kupić.

NASZ CEL:
PRODUKCJA FILMU, KTÓRY:


  • przyciąga uwagę
  • wyzwala emocje
  • wzbudza potrzebę
  • angażuje
  • pokazuje rozwiązanie
  • sprzedaje

Filmy dla klinik medycyny estetycznej oraz placówek medycznych to skuteczna komunikacja z potencjalnymi pacjentami. Jest to również zdecydowanie tańsza forma dotarcia do odbiorców, od tradycyjnych reklam.

 

Skontaktuj się z nami


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez z Ejrene Group, dla celów marketingowych