Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych   Dodaj do ulubionych Skontaktuj się z nami
 
 
Musisz uaktualnic Flash Player'a Sprawdz jaka posiadasz aktualnie wersje.
 
 
tel. 0801 000 605
tel. 091 852 53 20
[email protected]
ul. Jodłowa 1, Rewal
Pozycjonowanie Stron

Referencje i opinie na nasz temat


Oto niektóre referencje klientów na temat naszej usługi pozycjonowania stron internetowych

Dzięki kilkuletniej praktyce mamy duże doświadczenie w promocji stron i wszystkim, co z tym związane. Dowodem na to może być rzesza naszych stałych klientów, którzy dzięki usługom PierwszeMiejsce.pl mogą pochwalić się pierwszymi pozycjami w wyszukiwarkach.


Dzieki wspólpracy z firma Art4Web nasza strona osiagnela wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania co przyczynilo sie do znacznego rozwoju naszej firmy.

Rezultaty wprost przerosly nasze oczekiwania - po kilku tygodniach mamy pozycje 1-10 na wszystkie interesujace nas frazy!

Goraco polecam firme Art4Web wszystkim tym, którzy chca byc “widoczni” i stawiaja na skutecznosc promocji swojej strony!

Z powazaniem
Marcin Romanski
www.chillistudio.pl


Rozpoczelismy wspólprace z firma ART4WEB w czerwcu 2003 roku i juz po kilku miesiacach pozycja strony internetowej firmy w wyszukiwarkach internetowych byla bardzo wysoka (obecnie dla kluczowych dla nas slów zajmujemy pierwsza pozycje w www.google.pl).

Wplynelo to bezposrednio na znaczny wzrost liczby odwiedzin serwisu a takze posrednio na wizerunek firmy i pozyskanie nowych klientów. Pozycjonowanie strony jest w naszym odczuciu najbardziej efektywnym narzedziem promocji w Internecie.

Profesjonalizm, solidnosc i zaangazowanie pracowników firmy wplynely na bardzo dobre wyniki pozycjonowania. Jestesmy bardzo zadowoleni ze wspólpracy z firma ART4WEB i zamierzamy w dalszym ciagu ja kontynuowac.

Anna Konopka
Sales Manager firmy handlowej ALBECO Sp. z o.o.


Szanowni Państwo!

Kluczowe znaczenie dla działalności naszej agencji interaktywnej miało opracowanie najbardziej skutecznej metody promocji naszej strony internetowej. Zdecydowaliśmy się na długofalowe działania w sferze pozycjonowania witryny w wyszukiwarkach internetowych.


Wybierając outsourcing w tej dziedzinie szukaliśmy agencji z dużym doświadczeniem cechującej się elastycznością działania. Szczególną wagę przykładaliśmy do tego by stosowane metody pozycjonowania były bezpieczne i pozwoliły nam na realizację naszych założeń promocyjnych. Wiele agencji zajmujących się tą formą reklamy internetowej bardzo nieodpowiedzialnie podchodzi do tematu stosując inwazyjne rozwiązania, które mogą przyczynić się do usunięcia strony internetowej z wyszukiwarek internetowych. Za wszelką cenę chcieliśmy tego uniknąć.


Podjęliśmy decyzję o wyborze agencji Art4Web, która zajęła się kompleksowym prowadzeniem naszej kampanii pozycjonowania w Internecie. Wspólnie ustaliliśmy założenia oraz zakres prac na podstawie szczegółowej analizy naszej działalności z uwzględnieniem specyfiki funkcjonowania poszczególnych systemów wyszukiwania. Dzięki stałemu monitoringowi efektów pozycjonowania mogliśmy na bieżąco modyfikować wcześniejsze ustalenia dostosowując je do zmieniającego się otoczenia oraz warunków w Internecie.


Firma Art4web zapewniła nam profesjonalne doradztwo oraz elastyczność działania co przy takim przedsięwzięciu jak pozycjonowania odgrywa istotną rolę. Marketing Internetowy w wydaniu Art4Web okazał się niezwykle skuteczny. Oferowane rozwiązania usprawniające działania podejmowane w ramach kampanii oraz zbudowane zaufanie sprawiły, że stale poszerzamy pole współpracy.


Podsumowując, polecamy agencję Art4Web jako solidnego partnera w tak ważnym przedsięwzięciu, jak pozycjonowanie stron internetowych.


Pozdrawiam,
Paweł Montwiłł
Współwłaściciel Polcreate Sp. z o.o.


To czego nie były w stanie wykonać wcześniej dwie inne firmy zajmujące się pozycjonowaniem stron, udało się dopiero Art4Web. Moja strona w ciągu dwóch tygodni znalazła się na czołowych pozycjach w wyszukiwarce! Przyznam, że po wcześniejszych rozczarowaniach byłem bardzo mile zaskoczony. Tym bardziej, że w umowie gwarantowanymi pozycjami są miejsca w pierwszej 20, a moja strona najniżej była na 3 pozycji - to się nazywa profesjonalizm!

Serdecznie polecam firmę Art4Web każdemu, kto nie chce być na szarym końcu w wyszukiwarce - oni naprawdę się na tym znają!


Adam Pietrasiński


Jestem właścicielem sklepu internetowego w bardzo konkurencyjnej branży. Firma Art4Web zapewniła mi najwyższe pozycje w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu mój interes zaczął przynosić większe zyski. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi firmy Art4Web każdemu, kto chce osiągnąć sukces.


Marcin Strzyżewski


Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Art4Web. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i po 3 tygodniach od podpisania umowy moja strona "wskoczyła" na 2 miejsce w wyszukiwarce Google.pl, co znacznie zwiększyło obroty mojej firmy.

Gorąco Polecam!


Mariusz Chłaśko
właściciel serwisu turystycznego


Poszukując solidnej Firmy w celu pozycjonowania naszej strony internetowej www.abar.com.pl natrafiłem na firmę Art4Web.

Od samego początku pracownicy Firmy Art4Web - jak i również jej właściciel - wydali się osobami bardzo kompetentnymi, o wysokich kwalifikacjach w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych.

Od momentu rozpoczęcia współpracy nasza strona jest pozycjonowana na tyle, iż jest w zawsze na samym szczycie podczas wyszukiwania artykułów znajdujących się w naszym asortymencie przez klientów.

Nasza współpraca układa się znakomicie i pozostaje mi życzyć dalszych sukcesów w rozwoju firmy.


Z poważaniem,
Rafał Gruczek

Abar meble Mebleitalia


Firma Art4Web wykonala nam pozycjonowanie strony w sposób absolutnie profesjonalny i kompetentny.

Dzieki temu nasza strona jest odwiedzana przez coraz wiecej uzytkowników. Osobiscie i z calym przekonaniem polecam uslugi tejze firmy.

Pragne nadmienic iz strona dotyczy naszej nieuleczalnie chorej córeczki, a firma Art4Web z wlasnej inicjatywy wystapila z propozycja bezplatnego wykonania tej uslugi.

W zwiazku z tym pragne serdecznie podziekowac za okazana nam bezinteresownosc i wrazliwosc.

Z powazaniem,
Agnieszka Kost


Prowadzimy hodowlę kotów rasowych i bardzo głowiliśmy się nad tym, w jaki sposób znalezć solidną, a przede wszystkim : profesjonalną firmę pozycjonujacą skutecznie naszą stronę w wyszukiwarce GOOGLE.

Prób było sporo, a to firma zadała zapłaty z góry, a to pozycjonowała nieskutecznie itd. Wreszcie trafiliśmy na Firmę ART4WEB, Firmę : profesjonalna, niedrogą no i uczciwą (płaci się tylko za faktyczne przebywanie na określonej pozycji w wyszukiwarce !).

Współpracujemy z ta Firma już ponad pół roku, a efekty tej współpracy same mogą zaświadczyć o jej solidności (nic tak bowiem nie weryfikuje efektów podpisania umowy, jak rzeczywista pozycja w wyszukiwarce). Polecamy zatem usługi Firmy ART4WEB z pełną świadomością, iż czynimy to uczciwie i przede wszystkim : ręczymy za skutki jej pracy, są one bowiem wymarzone.

Hodowla Kotów Rasowych SOPOCISKO*PL
Ewa i Stanisław HARBUL
Ty również możesz być przed konkurencją i cieszyć się z czołowych pozycji!

Po prostu skontaktuj się z nami » i do zobaczenia na pierwszych miejscach w wyszukiwarce.

» o firmie | kontakt »

Nasza Gwarancja

Gwarantujemy przede wszystkim:
- wysoką skuteczność;
- wykorzystanie tylko legalnych metod;
- długotrwałe efekty;
- płatność tylko za wyniki;

Od dłuższego czasu pozycjonowanie to jedyna usługa naszej oferty. Koncentracja wyłącznie na jednym zajęciu umożliwiła zdobycie szerokiej wiedzy w tej dziedzinie.

Dla Ciebie oznacza to gwarancję skuteczność naszych działań.

więcej »

więcej »

 
 
Pozycjonowanie stron internetowych :: Copyright © 2022-.